Rádi bychom vás požádali o pomoc s rozvojem produktu IXTENT ISDS Connector, který představuje komplexní řešení příjmu, odesílání a správy zpráv datových schránek a jejich integraci s podnikovým informačním systémem bez odhledu na jeho typ.

Trendem poslední doby se stávají cloudové služby, o jejichž výhodách již bylo napsáno mnoho. Pro připomenutí tedy pouze uvádíme 3 hlavní výhody: značná úspora nákladů na nákup nového hardwaru, jednoduchost instalace a také možnost využít podnikový software prakticky odkudkoliv.

ISDS Connector je v současné době koncipován jako in-house řešení, které pro svou instalaci a provoz vyžaduje firemní serverové úložiště. Chceme se co nejvíce přiblížit vašim potřebám a přáním, proto bychom se vás chtěli zeptat, zda by varianta ISDS Connectoru v cloudu byla pro vás zajímavá?

Co můžete vyhrát?

Vašeho názoru si velmi ceníme a proto bychom vás chtěli za jeho vyjádření odměnit. Vylosujeme tedy 3 účastníky průzkumu, kterým zašleme:

  1. místo: Godet X.O. Excellence – Jemně vyvážená směs, pocházející ze složek starých 25 let. Koňakem se rozprostírá vůně růží a fialek, spolu s lehkou ovocnou příchutí broskví a jahod.
  2. místo: Godet V.S.O.P. Sélection Spéciale – Zralý koňak s nepatrně dřevitým nádechem a chuťovými odstíny lískových oříšků, dušených broskví a červeného ovoce.
  3. místo: Godet V.S. Cuvée Jean Godet – Lahodný, čtyřletý koňak s odkrytým aroma. Vůně čerstvé vanilky je doplněna o podtón s příchutí kůže.

Jak se průzkumu zúčastnit?

Vaši odpověď odešlete prostřednictvím Google Forms dotazníku, který naleznete ZDE.

Zúčastnit se naší ankety a soutěžit o ceny máte možnost až do 30. listopadu 2016.