21. června v podvečer jsme se vydali vstříc novým firemním dobrodružstvím do horského hotelu na Dolní Moravě v Jeseníkách. V pronajatém autobusu zábava nevázla, volil se Ixtenťák roku, týmy navrhovaly nové startupy, cesta utekla jako nic, pár posledních serpentin a byli jsme na místě činu. Po ubytovací mašinerii jsme se setkali u večerního snacku a sdíleli zážitky z cesty s kolegy ze slovenské pobočky a jiných detaší.

Druhý den byl veskrze pracovní, celofiremní prezentace začaly s ranním rozbřeskem a skončily s pozdním odpolednem a útlumem posluchačů. Letošní příspěvky jednotlivých oddělení hýřily vtipem a kreativitou, zhodnocení uplynulého roku a strategii pro další období však neopomněly.

V rámci coffee breaků jsme stihli oslavit 2 významná jubilea, plnoletost firmy (18. výročí založení) a velmi kulaté životní jubileum jednoho ze zakladatelů/majitelů IXTENTu. Bublinky tekly proudem, z megalitických dortů se nám tvořily boule za ušima… Po pracovní části následovala část outdoorová, lokalita nabízela nepřeberné množství aktivit, část kolegů si zahrála nohejbal, část kolegyň skončila ve wellness, jiná na procházce po okolí…Následně se všichni sešli na terase u grilování. Zábava pokračovala do pozdních nočních až brzkých ranních hodin, někteří se nezdržovali spánkem a rovnou pokračovali zábavou třetího dne.

Horská dráha skýtala lákavé probuzení z nočního opojení, stezka v oblacích byla potěchou pro romantické duše, turistický oddíl neodolal zdolání Kralického Sněžníku, cyklo parta neodolala trail parku, společensky unavení relaxovali v bazénu, prostě den podle představ za rekordně dobře ukončený rok, jen tak dál, IXTENTe!