10. prosinec patřil v IXTENTu zábavě, čtyřicetihlavý tým se v pronajatém autobusu vydal vstříc pivovarskému teambuildingu nedaleko Kutné Hory. Když pivo, tak poctivé – odevzdali jsme se tedy chuti zlatavého moku a tematické zábavě v Přátelském pivovaru Malešov.

Program byl nabitý, jedna aktivita střídala druhou. Nejprve jsme zapojili mozkové buňky a svoji kreativitu. To abychom vymysleli pivní etiketu, příběh našeho piva, který jsme následně po týmech prezentovali všem, aby nejlepší návrh zdobil dárkovou kazetu piv, kterou jsme si v závěru večírku měli odvézt.

Poté jsme si protáhli ztuhlá kancelářská těla při pivovarských hrách – pokoušeli jsme se hrát na pivní láhve naplněné vodou, absolvovali jsme slalom s pivními sudy, které jsme poháněli tyčemi, drželi jsme půllitr s pivem seč nám (klikáním na myš ochablý) biceps dovolil, házeli jsme pivními tácky do sudu… Prostě jsme se bavili, jak pivovar dovolil.

Následovala velmi praktická škola točení piva, prohlídka útrob pivovaru s degustací vzorků v různých procesech kvašení přímo z pivních tanků.

Se setměním proběhlo vyhodnocení půldenního pivního klání, nejúspěšnější tým v lovu zátek z pivních disciplin dostal pivní dárek na cestu.

Upustili jsme páru, dobili baterky, neformálně se pobavili s kolegy a spokojeně uháněli směr Praha, abychom následující den mohli plnit přání o digitalizaci firemního obsahu našich klientů…