Jsme stabilní společnost, která neustále roste a buduje tým profesionálních specialistů, kteří se nebojí čelit výzvám, pomáhat klientům, při rozhodování, jaké technologické řešení je nejoptimálnějším, a nalézat řešení, které zákazníkům pomáhá. Chceme být nejlepším partnerem pro digitální transformaci.

A proto jsme začátkem roku opět rozšířili naše řady hned v několika týmech.

Development team se rozrostl o tři nové členy – Jakuba Kareše, Viktora Bahýľa a Jana Vaise. Jakub Kareš dosud působil jako projektant dopravních staveb, ale záliba pro programování ho provází již od jeho studií.

Vždy mě bavilo kombinovat nabyté znalosti ze stavařiny s nadšením pro IT, do kterého bych rád pronikl více. V podstatě jsem se již při výběru vysoké školy rozhodoval mezi těmito dvěma směry a v projekční praxi se utvrdil, že bych IT cestu rád zkusil naplno.

Jakub a Jan Vais se stali programátorskou posilou na projektech založených na technologii OpenText.

Viktor Bahýľ je nyní novým členem Microsoft Development týmu. Viktor je čerstvým absolventem Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, a již při studiu získal pracovní zkušenosti v oblasti L1 supportu. Jan má zkušenosti s řízením projektů v oblasti strojírenství a ve volných chvílích se věnuje programování.

Project team pod vedením Michala Pravdy doplnila Adéla Šimáková, Project Manager s několikaletými zkušenostmi v neziskovém sektoru.

Je velká škoda, že se v neziskovém sektoru dostatečně nevyužívá nových technologií, které by projektový management zefektivnily. Project Management tým v IXTENT, kterého jsem se stala součástí, naopak pracuje s moderními nástroji a metodami, které usnadňují práci nejen jednotlivým členům projektového týmu, ale především umožňují kvalitní řízení našich projektů.

Sales team se rozrostl o dva nové členy. Posilou slovenské pobočky se stal Igor Ivančo, v Čechách je novým členem Michal Provázek. Oba nastoupivší jsou zkušení obchodníci s více jak 20letou praxí v IT a telekomunikacích.

Otevřené pozice

Do našeho týmu stále hledáme zkušené .NET Developery a Aplikační konzultanty. Více informací o aktuálně otevřených pozicích naleznete ZDE.