„IXTENT je společnost s perfektním kolektivem, který se postupně rozrůstá. Je dobré se učit od těch nejlepších a získávat zkušenosti na různých projektech.“

Co je náplní mé práce?

Úkolem mé práce je řídit projekty, které jsou zaměřeny na dodávku řešení pro konkrétního zákazníka. Většinou dodáváme implementační projekty, kdy standardní produkt upravujeme a doplňujeme přesně podle potřeb zákazníka za účelem automatizace procesů a ulehčení konkrétním uživatelům. Zároveň jsem vedoucím našeho projektového oddělení a starám se o to, aby kolegové měli vše co potřebují k dosažení nejlepších výsledků.

Jak jsem se dostal/a k práci pro IXTENT?

Práci v Ixtentu mi doporučil dřívější kolega a kamarád, který měl s IXTENTem dobré zkušenosti. Pak jsem předal životopis, absolvoval několik pohovorů a po ukončení práce u bývalého zaměstnavatele jsem nastoupil do IXTENTu.

Na co se v práci nejvíce těším?

Při studiu jsem si nedokázal úplně představit, že bych byl pořád zavřený u počítače, a proto jsem hledal takovou pozici, kdy je člověk alespoň částečně v kontaktu s dalšími lidmi. Těším se na schůzky u zákazníků i na řešení různých problémů s kolegy. Rád překonávám různé výzvy, kterých se v každém projektu najde požehnaně, a vždy mě to trochu posune a doplní mé znalosti či komunikační dovednosti.

Proč bych doporučil/a IXTENT ostatním?

IXTENT bych rozhodně doporučil kvůli dobrému kolektivu. Lidé si dokáží pomoci, i když jsou přetíženi a mají toho na sobě hodně. Společnost hodně investuje i do rozvoje jednotlivých lidí, ať už v oblasti technických znalostí, tak i prezentačních a komunikačních. Byl jsem velice potěšen a překvapen po prvním školení, kde jsem si mohl vyzkoušet reálnou scénku s nepříjemným zákazníkem.