2 Elektronická správa dokumentů

Pro koho se hodí?

Řešíte nepořádek v dokumentech, jejich špatné zabezpečení, omezenou dohledatelnost, možnosti sdílení nebo chabou kontrolu jejich životního cyklu jako problém, který vás stojí hodně peněz a času? Zkuste to jinak, digitálně.

Jaké oblasti Vám pomůžeme vyřešit

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Komplexní řešení pro likvidaci faktur v prostředí SAP R/3

Přečíst případovou studii

Podobné řešení jsme také poskytli PRO

Co vám nabízíme

  • Nejlepší technologické řešení od leaderů trhu.

  • 19leté know how ze stovek projektů po celém světě.

  • Řešení na míru vašich potřeb.

  • Lokální podporu a servis 24/7.

Vít Svoboda

Jednatel

Pro úspěch jsou třeba všechny profese životního cyklu firmy, nic nezanedbat. Důležité jsou detaily. Detail Vás odliší. Detail vítězí. Osobně se dál řídím pár pravidly: Chceš-li něco udělat, udělej to. Vždy jdi dál a udělej víc. Odlišuj se. Je-li někde fronta, založ si vlastní.

Hlavní výhody a funkce našich řešení

Implementujeme systémy na správu dokumentů (DMS) od leaderů trhu – OpenText a Microsoft, kteří jsou světovými nezávislými konzultačními společnostmi hodnoceny jako nejkvalitnější na trhu (zdroj GARTNER, Forrester). Řešení je možné provozovat jak na vlastním HW a SW, tak v cloudu.

Jako jediný dodavatel v ČR máme zkušenosti se stovkami DMS implementačních, integračních, konsolidačních a migračních projektů v ČR, SR a Evropě. Velká řada z těchto projektů měla úzkou vazbu na ERP SAP, Navision a další světové i lokální ERP, CRM a core oborové systémy.

Související produkty

Prozkoumejte cestu k digitální transformaci