O zákazníkovi

Megatech Industries je přední mezinárodní automobilový dodavatel specializující se na vývoj a výrobu systémů, modulů a jednotlivých plastových komponent pro interiér či exteriér osobních automobilů. Pobočky společnosti Megatech Industries se nachází v několika zemích na dvou kontinentech. Jeho globální tým se s 3700 zaměstnanci zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu širokého sortimentu od interiérů až po kryty zadních dveří či elektrické cívky.

Řešení společnosti IXTENT

Výzvou pro společnost IXTENT byla u tohoto zákazníka problematika překročení limitu počtu dokladů v licenci a současně zastaralá licence softwaru. Cílem bylo rychlé zprovoznění dokumentové licence Kofax Capture. Řešení nebylo jednoduché, potřebný ad-on již nebyl k dispozici, zaměstnanci IXTENT přesto našli funkční řešení. IXTENTu se v krátké době povedl upgrade na podporovanou/supportovanou verzi.

Součástí dodávky byla i obnova hardwarového vybavení souvisejího s archivací dokumentů – skeneru.

Společnost Megatech Industries nyní využívá extrakci dat z faktur pomocí OCR technologie (digitalizace dokumentů skenováním a převod do editovatelné formy), příchozí faktury se z různých kanálů skenují do systému – propisují se do SAPu a ukládají na SAP Content Server.

Společnost Megatech oslovila IXTENT na přelomu roku 2017 a 2018. Výsledkem přípravné fáze byla 5denní implementace řešení, která častečně proběhla v sídle klienta z důvodu školení uživatelů, částečně vzdáleně.