…aneb Co je nového v OpenText Extended ECM Platform CE 20.4 a OpenText Content Suite Platform CE 20.4?

Organizace čelí obrovskému tlaku, aby v návaznosti na globální výzvy přehodnotily způsob podnikání. Tradiční metody používané k podpoře provozních procesů, produktivity zaměstnanců a zásad správy a řízení dokumentů podléhají zvýšené kontrole a často jsou v jejím důsledku kompletně přepracovány.

Organizace, které investovaly do platforem Content Services Platform, jsou o krok napřed před svými kolegy, protože využívají pružný rámec technologie k organizaci, správě, zabezpečení a využití svého nejcennějšího aktiva: informací. S OpenText ™ Cloud Editions (CE) 20.4 pokračují platformy OpenText ™ Content Suite a OpenText ™ Extended ECM Platform v poskytování strategických inovací, které pomáhají organizacím znovu budovat a prosperovat v nové realitě.

Klíčové inovace pro rozšířenou platformu ECM v CE 20.4

Content Server nyní poskytuje podporu pro rozšířené pracovní prostory ECM. Umožňuje přístup k obsahu a přidruženým obchodním metadatům ze vzdálených pracovních prostředí.

ECM poskytuje organizacím, které čelí geograficky vzdáleným umístěním, bezpečnostním bariérám nebo omezenému připojení, prostředek k zajištění konzistentního přístupu k informacím o pracovním prostoru podniku. Optimalizuje regionální úložiště, snižuje náklady a současně zvyšuje výkon v rozptýlených pracovních prostředích.

Globální organizace působící ve vzdálených lokalitách, zejména v oblasti obrany, těžby a energetiky, čelí významným problémům s konektivitou, což omezuje přístup pracovníků k informacím. Content Server umožňuje zabezpečený, kompatibilní offline přístup k obsahu a funkcím systému pro lepší produktivitu a spolupráci.

Jaké další inovace přináší OpenText Content Suite Platform CE 20.4? Číst dále/více informací

  • Zdroj: www.opentext.com