Zúčastněte se s námi největší SAP konference v letošním roce!

Konference bude letos rozdělena do dvou částí, první část – SAP NOW – bude zaměřena na business sféru, účastníky budou vrcholoví manažeři firem, akce se bude se konat 4. 6. 2020 v O2 Universu. Druhá část konference proběhne 13.-14. 10. 2020 pod jménem SAP Professional Days – v budově SAPu (Metronom Business Center), její zaměření bude techničtější.

Tento ročník červnové SAP NOW konference bude inovativní i co se týká formy, bude to takzvaná „tichá konference“, účastník eventu nebude bez sluchátek nic slyšet, na stage budou paralelně diskutována tři témata (Experience, Intelligence, Operations), posluchač se bude moci přepínat mezi jednotlivými sekcemi.
Na pódiu vystoupí významní manažeři, zástupci různých oborů podnikání a představí svůj pohled na aktuální trendy (z řad oceněných osobností – CFO roku, HR roku, marketér roku). V odborných sekcích představí významní zákazníci SAPu své reálné zkušenosti. Následovat budou „kulaté stoly“, kde budou probíhat diskuse se zákazníky o trendech pro jejich konkrétní business.

Na říjnových SAP Professional Days bude program rozdělen do 5 sekcí ve dvou dnech, témata budou: Digital supply chain, Customer experience, Digital core, People engagement a Network and spend management.
Tato druhá část konference bude pojatá jako TECHed, zaměřena na technické detaily jednotlivých řešení.

Těšíme se, spolu s naším partnerem, na setkání s vámi. Tým IXTENT.