Cloud

Vaše servery nebo Cloud? Systémy na správu digitálního obsahu je možné provozovat v různých infrastrukturních variantách. Volba je na Vás, technologie je připravena.

Jaké oblasti Vám pomůžeme vyřešit?

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Inteligentní služba vytěžování v cloudu

přečíst případovou studii

Podobné řešení jsme také poskytli PRO

Co Vám nabízíme

  • Tým sledující cloudové novinky OpenText/Microsoft

  • Poradenství v oblasti investice do Cloudu

  • Diskusi o výhodách a rezervách Cloudu

  • Podporu cloudových řešení

Jakub Humpolec

Jednatel

Fokus. Jsme úzce zaměření na oblast DMS, nerozptylujeme se implementací jiných řešení. Konkurence pošle konzultanta na jiný projekt, když zrovna není v DMS práce, ztrácí kompetenci, naši lidé dělají jenom DMS a zákazníci si toho cení.

Hlavní výhody a funkce řešení v Cloudu

Klasická koncepce pořízení a provozu IT řešení na vlastní fyzické či virtualizované infrastruktuře je stále významná a najde si své zákazníky, jiní naopak preferují umístění svých systémů na cloudové infrastruktuře, kterou přímo nevlastní. Možností je více a IXTENT je pro Vás připraven navrhnout a realizovat nasazení systémů pro správu dat, dokumentů či procesů i v Cloudu.

Velmi aktuálním se stává přesun IT infrastruktury do Cloudu poskytovaného globálním partnerem – Microsoft Azure, Google Cloud Platform, Amazon AWS a další – odpadnou Vám tímto interní náklady na kompletní interní infrastrukturu a odpovědnost za dostupnost je přenesena na poskytovatele, zatímco máte stále pod plnou kontrolou administraci a aplikační nastavení aplikací. Řešení je snadno škálovatelné a nabízené SLA zajistí permanentní dostupnost služeb. Základní model cloudových služeb je infrastruktura jako služba (IaaS) nebo alternativně platforma jako služba (PaaS), kde PaaS zahrnuje kromě HW infrastruktury i operační systémy, databáze, či middleware. Trojlístek modelů uzavírá software jako služba (SaaS), kde je v rámci cloudu nabízeno už kompletní řešení pro koncového uživatele v podobě funkční aplikace.

Pro střední a malé organizace je zajímavá varianta tzv. Public Cloudu, kde je možné využívat standardizovaná a předpřipravená řešení pro management dokumentů či procesů. Nevýhodou je limitovaná možnost individuálních klientských úprav, zatímco výhody představují dostupnost robustní platformy s důležitými funkcemi za nízkou cenu.

Vyberte konkrétní řešení

Související produkty