IXTENT obhájil partnerství s OpenTextem v kategorii RESELLER a SUPPORT pro Českou a Slovenskou republiku.

IXTENT je partnerem OpenTextu již od roku 2004, v posledních čtyřech letech si drží silnou pozici partnera operujícího v regionu CEE s přesahem do DACH regionu.
Partnerství se týká těchto oblastí: Enterprise Content Management, Business Process Management a Customer Experience Management.

Status „Silver partner“ je ideální pro partnery, kteří aktivně prodávají řešení OpenText. Typicky pro větší firmy se schopností obsluhovat klienty v národním nebo globálním měřítku. Tato úroveň partnerství implikuje zvýšenou podporu ze strany OpenText výměnou za silný závazek spolupracovat v mnoha společných oblastech.

Co IXTENTu umožňuje certifikace Reseller? Program Reseller je navržen tak, aby partnerům umožnil uvádět na trh a prodávat produkty a řešení OpenText ™ včetně marketingové, prodejní a technické podpory ze strany výrobce softwaru. Od partnerů se na oplátku požaduje, aby dosáhli ročních objemů prodejů licencí, absolvovali společné marketingové aktivity a prošli technickými a produktovými školeními.

Program Support partner je určen pro vybrané partnery OpenTextu, kteří jsou schopni poskytovat podporu koncovým uživatelům systému a zároveň splňují těchto pět kritérií:

  • působnost v regionu, kde nemá support OpenTextu své zastoupení,
  • jazykovou vybavenost, kterou OpenText nenabízí,
  • nabízí strategickou výhodu pro OpenText,
  • zapojuje se do vztahu „nezávislý softwarový prodejce“ s OpenText
  • souhlasí s podmínkami podpory koncového uživatele, které OpenText nemůže převzít přímo