OpenText je opět lídrem v magickém kvadrantu. Jeho rozšířená platforma ECM řeší většinu funkčních požadavků obsahových služeb. Zaměřuje se hlavně na integrace s předními aplikacemi k automatizaci procesů a dodržování zásad správy a řízení.

Jeho zákazníky bývají podniky z odvětví: finančních služeb, veřejneho sektoru a energetiky. Ti nejčastěji využívají aplikace pro obsahové služby, mezi něž patří: Vendor Invoice Management pro řešení SAP, Contract Center pro správu životního cyklu smlouvy a Extended ECM pro SAP SuccessFactors pro správu dokumentů HR.

OpenText nově přidal možnosti kontejnerové implementace, aby umožnil organizacím nasazovat řešení obsahových služeb lokálně nebo ve veřejné či soukromé cloudové infrastruktuře. Poskytuje také hostovanou nabídku spravovaných služeb – nadále investuje do multitenantních funkcí SaaS.

Nová vize OpenTextu spočívá v tom, že platforma Extended ECM poskytuje rozšířené možnosti pracovního toku a správy obsahu a přináší tomuto obsahu další kontext. Například Extended ECM se může integrovat s Microsoft Office 365 pro přístup a centrální správu obsahu zákazníků v prostředí Microsoft Teams.

OpenText má silné globální pokrytí a rozsáhlý ekosystém více než 600 mezinárodních partnerů pro implementaci a podporu nadnárodních klientů. Díky dlouhodobému partnerství se společností SAP a strategii akvizice podle tržního podílu se stala jedničkou v podílu na trhu CSP.

Stanete se jedním ze spokojených uživatelů platformy OpenText i Vy? Kontaktujte nás pro více informací na sales@ixtent.com.