Tiskové zprávy & Novinky

IXTENT provedl upgrade Content Serveru na nejnovější verzi pro společnost EvoBus 12. 02. 2019

Projekt, který byl uveden do provozu v polovině listopadu 2018, trval 83 dní. Upgrade dovolil zákazníkovi využít přidané hodnoty nejnovější verze softwaru. Nově má EvoBus k dispozici Tempo box, který zjednodušuje práci v oblasti správy obsahu a umožňuje uživatelům synchronizovat, sdílet a ukládat informace mezi všemi zařízeními, které používají, aniž by ztratili bezpečnost správy záznamů a zabezpečení vyžadované vnitřními předpisy a průmyslovými předpisy organizace.

IXTENT migroval platformu Kofax do lokálního datového centra 11. 02. 2019

Realizační tým po provedené analýze doporučil změnu platformy na modernější a ekonomicky výhodnější variantu – OpenText Capture Center, který je volbou číslo jedna pro digitalizaci skenovaných dokumentů. Následně byla provedena migrace platformy Kofax do lokálního datového centra.

Upgrade DMS systému na nejnovější verzi ve společnosti Bohemia Energy 11. 02. 2019

Upgrade DMS řešení nám přinesl řadu nových a vylepšených funkcí v rámci OpenText aplikací i úprav dodaných společností IXTENT. Grafické rozhraní Smart View je pro práci kolegů atraktivnější a příjemnější. Přestože byla implementace v našem prostředí poměrně organizačně a časově náročná, rád bych vyzdvihl nasazení ze strany IXTENT a dodržení časového harmonogramu i odhadnutého rozpočtu.“

IXTENT je i v roce 2019 zlatým partnerem společnosti OpenText 06. 02. 2019

Status „GOLD partner“ zaručuje kvalitu, kvalifikaci a zkušenost jeho nositele. Společnost IXTENT je v rámci České a Slovenské republiky jediným partnerem OpenTextu na této úrovni, pravidla pro jeho získání jsou velmi striktní.

OpenText opět jmenován lídrem v magickém kvadrantu Gartner v oblasti řízení podnikového obsahu 29. 01. 2019

OpenText, globální lídr v řízení podnikových informací, oznámil, že byl jmenován lídrem v Gartnerově magickém kvadrantu za rok 2018 ve službách pro správu podnikového obsahu.