Tiskové zprávy & Novinky

OpenText opět lídrem trhu ECM, IXTENT partnerem na úrovni Gold 07. 12. 2016

Z nejnovějších průzkumů renomované společnosti Gartner vyplývá, že OpenText opět patří mezi vůdce trhu v magickém čtverci ECM. A to již potřinácté v řadě. IXTENT zároveň oznamuje změnu partnerské úrovně u společnosti OpenText na Gold a stává se tak dodavatelem s nejvyšší partnerskou úrovní v celém regionu.

Vyřešte svoji noční můru: Efektivní zpracování účetních dokladů a finančních dokumentů 06. 12. 2016

Společnost IXTENT, společně s Českou asociací pro finanční řízení (CAFIN), uskutečnila 10. listopadu v Tančícím domě v Praze workshop s názvem Vyřešte svoji noční můru: Zpracovávejte účetní doklady a finanční dokumenty co nejefektivněji.

Zúčastněte se našeho průzkumu "ISDS Connector v Cloudu?" a získejte francouzský koňak Godet 18. 10. 2016

Rádi bychom vás požádali o pomoc s rozvojem produktu IXTENT ISDS Connector, který představuje komplexní řešení příjmu, odesílání a správy zpráv datových schránek a jejich integraci s podnikovým informačním systémem bez odhledu na jeho typ. Zodpovězte jednoduchou otázku a získejte jednu ze tří láhví lahodného koňaku Godet.

Zveme Vás na business breakfast: Zpracovávejte účetní doklady a finanční dokumenty co nejefektivněji 12. 10. 2016

Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN) a IXTENT Vás zvou na pracovní snídani do krásných prostor galerie v Tančícím domě. Na workshopu Vám představíme řešení, které zefektivní administrativní a finanční procesy uvnitř organizace a umožní Vám zajistit průkaznost finančního řízení pro potřeby dokazování nezávislému finančnímu auditu.

OpenText převezme od společnosti Dell EMC divizi pro správu podnikového obsahu, zahrnující také platformu Documentum 26. 09. 2016

Společnost OpenText, leader v oblasti správy a řízení podnikových informací, oznámila, že podepsala smlouvu o koupi divize podnikového obsahu od společnosti Dell EMC. Kanadská společnost OpenText tak získá produktové rodiny Documentum, InfoArchive a LEAP.