Tiskové zprávy & Novinky

Velká vánoční sleva na skenery Fujitsu 06. 12. 2015

Zvažujete koupi nových skenerů pro vaši společnost? Potřebujete vyměnit staré skenery za nové? Pokud ano, věnujte, prosím, pozornost této mimořádné akci. Ještě před koncem kalendářního roku 2015 si vám dovolujeme představit v rámci vánoční akce dva profesionální zátěžové skenery značky Fujitsu za zvýhodněné ceny představující úsporu 30 % oproti ceníkové ceně. Upozornění: Ceny uvedené v tomto Newsletteru jsou časově omezené a platné pouze při objednávce do 23. 12. 2015. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pozvánka na webinář: Digitální transformace HR oddělení - efektivní správa personálních složek v SAP HR 15. 10. 2015

Chcete zajistit, aby všechny informace o zaměstnancích byly aktuální, přehledně uspořádané, a tedy snadno a rychle dohledatelné? Potřebujete bezpečně a se zákonnými a firemními požadavky uchovávat citlivé osobní údaje? OpenText Employee File Management for SAP Solutions umožňuje přehlednou evidenci zaměstnaneckých údajů a souvisejících dokumentů prostřednictvím elektronických osobních složek zaměstnanců. A to vše v rámci jediného přístupu a systému - SAP.

IXTENT v současné době pracuje hned na několika projektech u významných zahraničních zákazníků 05. 10. 2015

Společnost IXTENT v současné době působí na projektech u několika významných zahraničních zákazníků. V britské pobočce největšího evropského distributora léčivých přípravků a dalšího zdravotnického materiálu IXTENT pomáhá implementovat řešení na zpracování faktur OpenText Vendor Invoice Management for SAP. Toto řešení zároveň jako sub kontraktor nasazuje v českých pobočkách společností Exxon Mobil a Mondi. V rakouské centrále mezinárodní rozvojové finanční instituce zřízené členskými státy skupiny OPEC a dále ve významné německé potravinářské skupině potom IXTENT působí při implementaci OpenText Extended ECM for SAP.

Přehled verzí softwarových produktů OpenText a Readsoft 30. 09. 2015

Přinášíme vám aktuální přehled verzí vybraných softwarových produktů OpenText a Readsoft spolu s datem jejich přechodu do módu, tzv. Sustaining Maintenance, tedy poslední fáze životního cyklu dané produktové verze. V této fázi je hlavní vývojový tým výrobce přesměrován na jinou práci a nejsou již uvolňovány žádné nové opravné balíčky a patche pro všeobecné použití. Vady produktu a požadavky na vylepšení mohou být stále ještě reportovány, ale práce hlavního vývojového týmu bude v těchto záležitostech k dané verzi ukončena. Může být požadován upgrade na novější produktovou verzi pod plnohodnotnou podporou. V případě dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Pozvánka na webinář: Správa, evidence a vyúčtování pracovních cest v SAP 23. 09. 2015

Zrychlete proces vyúčtování nákladů na pracovní cesty zaměstnanců! Minimalizujte rizika související s potenciálními podvody a nedodržováním legislativy! Usnadněte svým zaměstnancům vykazování cestovních nákladů! Zajistěte dlouhodobou a bezpečnou archivaci dokladů!