Tiskové zprávy & Novinky

Řešení IXTENT podporuje obchodní procesy v realitách a správě nemovitostí 04. 12. 2014

IXTENT oznámil úspěšný několikaměsíční pilotní provoz centralizovaného řešení správy elektronických dokumentů ve společnosti IMMOTEL a.s. Akciová společnost IMMOTEL vlastní a aktivně spravuje přes 120 nemovitostí v celé České republice. Implementované řešení komplexně pokrývá celý cyklus obchodních vztahů s klienty, od prvotní poptávky přes uzavření nájemní smlouvy až po případné ukončení nájmu a obsahuje mnoho zajímavých a moderních funkcí, které usnadňují komunikaci mezi společností a zákazníky.

Elektronický archiv zákaznických složek od společnosti IXTENT pomáhá v oblasti správy a řízení pohledávek 01. 12. 2014

IXTENT dnes oznámil úspěšné dokončení implementace řešení elektronického archivu zákaznických složek ve společnosti Intrum Justitia, s.r.o. Řešení, jehož nasazení do produktivního provozu je plánováno na nejbližší období, je vybudováno za použití platformy Microsoft SharePoint 2010, skenovacího nástroje Kofax Express a produktu IXTENT ISDS Konektor pro napojení na Informační Systém Datových Schránek (ISDS).

Využíváním řešení IXTENT postaveném na produktu OpenText Customer Communications Management aktivně přispějete ke snížení emisí skleníkových plynů 25. 11. 2014

Oficiální politika většiny moderních organizací zahrnuje i ochranu životního prostředí. Nasazením komunikační platformy pro tvorbu a distribuci zákaznických dokumentů budete tento záměr opravdu aktivně podporovat. OpenText Customer Communications Management je softwarový nástroj integrující všechny relevantní dokumentové distribuční procesy do jednoho komunikačního řetězce.

Pozvánka na seminář: 360° pohled na práci s dokumenty v systému SAP 04. 11. 2014

Společnost IXTENT pořádá přátelské posezení u snídaně na téma 360° pohled na práci s dokumenty v systému SAP. U výborného jídla a s úžasným výhledem Vám představíme, jak díky řešení od společnosti OpenText můžete efektivně a snadno spravovat například veškeré obchodní a finanční dokumenty, včetně zpracování faktur či smluv, jak archivovat výrobní a produktovou dokumentaci, jak automaticky vytvářet personifikované dokumenty a tím maximalizovat účinnost své marketingové komunikace či jak uchovávat veškeré informace o svých zaměstnancích a to v souladu se zákonem.

Lídr na trhu Enterprise Information Management systémů OpenText přichází s novou verzí 10.5 24. 10. 2014

Lídr na trhu Enterprise Information Management systémů OpenText přichází s novou verzí 10.5 pro základní a nejvíce rozšířené EIM platformy.