Tiskové zprávy & Novinky

Pozvánka k účasti na SAP NOW 2019 08. 03. 2019

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom vás v rámci partnerství se společností SAP pozvali na událost roku, největší konferenci SAP v roce 2019. Vydejte se s námi na cestu do digitální budoucnosti.

Úspěšný upgrade Sharepointu ve společnosti Philip Morris ČR a.s. 03. 03. 2019

Projekt byl realizován na přelomu ledna a února 2019, proběhl bez jakýchkoliv komplikací. Pavel Dvořák, IS Operations Systems Analyst ve společnosti Philip Morris ČR a.s., k realizaci upgradu poznamenal: „V projektu oceňuji profesionální práci a přímou komunikaci společnosti IXTENT.“

IXTENT provedl upgrade Content Serveru na nejnovější verzi pro společnost EvoBus 12. 02. 2019

Projekt, který byl uveden do provozu v polovině listopadu 2018, trval 83 dní. Upgrade dovolil zákazníkovi využít přidané hodnoty nejnovější verze softwaru. Nově má EvoBus k dispozici Tempo box, který zjednodušuje práci v oblasti správy obsahu a umožňuje uživatelům synchronizovat, sdílet a ukládat informace mezi všemi zařízeními, které používají, aniž by ztratili bezpečnost správy záznamů a zabezpečení vyžadované vnitřními předpisy a průmyslovými předpisy organizace.

IXTENT migroval platformu Kofax do lokálního datového centra 11. 02. 2019

Realizační tým po provedené analýze doporučil změnu platformy na modernější a ekonomicky výhodnější variantu – OpenText Capture Center, který je volbou číslo jedna pro digitalizaci skenovaných dokumentů. Následně byla provedena migrace platformy Kofax do lokálního datového centra.

Upgrade DMS systému na nejnovější verzi ve společnosti Bohemia Energy 11. 02. 2019

Upgrade DMS řešení nám přinesl řadu nových a vylepšených funkcí v rámci OpenText aplikací i úprav dodaných společností IXTENT. Grafické rozhraní Smart View je pro práci kolegů atraktivnější a příjemnější. Přestože byla implementace v našem prostředí poměrně organizačně a časově náročná, rád bych vyzdvihl nasazení ze strany IXTENT a dodržení časového harmonogramu i odhadnutého rozpočtu.“