Společnost ISTROBANKA, a.s je univerzální bankou s úplnou devizovou licencí, licencí na poskytování hypotečních úvěrů a poskytování pojistných produktů. Od dubna 2004 patří mezi společnosti, které využívají řešení archivace elektronické pošty na platformě IXOS.

Společnost ISTROBANKA se rozhodla pro instalaci IXOS eCON serveru for MS Exchange, řešení společnosti IXOS SOFTWARE, s.r.o. Toto řešení umožňuje archivaci emailů klienta a přístup k těmto emailům pomocí znalostního vyhledávání Convera RetrievalWare. Exchange server dávkově ukládá starší emaily do archivu, kde jsou indexovány systémem Convera. To uživatelům umožňuje vyhledávat v archivovaných e-mailech, včetně jejich příloh, v různých formátech přímo z prostředí MS Outlook. Vyhledané e-maily jsou v okamžiku zobrazení extrahovány z archivu. Tento systém je jedním z nejdokonalejších dostupných řešení a je využíván v mnoha společnostech, které potřebují rychlé a spolehlivé vyhledání informací.

Více informací o poskytovaných řešeních a službách společnosti IXTENT naleznete na www.ixtent.com, nebo kontaktujte tiskovou agenturu:
PRAM
Karel Kapinus
+420-603200944
karel.kapinus@pram.cz