Open Text, dodavatel Enterprise Content Managementu (ECM) dnes oznámil, že na letošním Microsoft IT Foru 04 bylo poprvé prezentováno obsáhlé E-mail Management řešení. Produkt vyniká nad ostatními sloučením emailové archivace, řízením záznamu a schopností fulltextového vyhledávání. Předpokládanou cílovou skupinou je výkonný management společností a další oddělení spojená se schvalováním podnikových procesů. Řešení poskytuje společnostem řízení celkového životního cyklu emailové komunikace ve společnosti a dalších organizacích. Nová sestava obsahuje vybrané funkce z LiveLink řešení, vlajkové lodi společnosti Open Text, s prvky řešení emailové archivace od společnosti IXOS. Nejnovější verze řešení IXOS emailové archivace bylo rovněž prezentováno na Microsoft IT Foru 04.

The Livelink Suite for E-mail Management je jedním z milníků v produktové řadě Open Text / IXOS a zahrnuje složky Livelink for E-mail Archiving, Livelink for E-mail Monitoring a Livelink for E-mail Management.

  • Livelink for E-mail Archiving: první ze tří částí nabízí archivační infrastrukturu pro systém emailů dané společnosti a zastřešuje všechny základní požadavky, jako jsou filtrování emailů, interaktivní archivování a vyhledávání. Emaily a jejich přílohy jsou přemísťovány z emailových serverů do archivu. Uživatelé mají stálý přístup ke svým emailům, aniž by se museli učit nové funkce. Archivované emaily jsou označeny ikonou.
  • Livelink for E-mail Monitoring: toto řešení nabízí dodatečné, osvědčené funkcionality pro plnění pravidelných odhadů, kontrolu procesů a pro řízení pravidel a časových intervalů pro držení emailů. Tato funkce je dostupná kontrolorům a obsahuje plnohodnotné fulltextové vyhledávání emailové komunikace v organizaci.
  • Livelink for E-mail Management: vlajkový produkt kombinuje funkčnosti Livelink for E-mail Archive a Open Text´s Livelink Records Management Server. Tímto vzniklo nejucelenější řešení řízení služby na trhu, které zahrnuje klasifikaci, vyhledávání a pravidla pro uchování dokumentu. Všechny tyto funkce jsou přístupné uživatelům bez emailové aplikace.

Robustní a velmi dostupné řešení spravuje, ukládá a archivuje exponenciálně narůstající množství emailů ve společnostech. Livelink for E-mail Management nabízí specifické funkce pro různé země s ohledem na místní zákony a požadavky na správu dokumentů a dalších předpisů, jako jsou například směrnice společnosti.

O společnosti Open Text

Open Text zaujímá vedoucí postavení na trhu v poskytování Enterprise Content Management (ECM) řešení, které spojuje lidi, procesy a informace ve světových organizacích. V celé své historii si Open Text zachoval svoji tradici, inovativní postoj, silné postavení na trhu a finanční růst. V únoru 2004 získal Open Text 88% podíl ve společnosti IXOS. Tímto spojením vznikl největší světový dodavatel ECM řešení s více než 13 000 zákaznických instalací a téměř 20 miliony v 67 zemích a 12 jazycích. Více informací o Open Textu najdete na www.opentext.com.

O společnosti IXOS

IXOS SOFTWARE AG a Open Text nabízejí celopodnikové softwarové aplikace, které umožňují zákazníkům optimalizovat jejich obchodní procesy a zabezpečují bezstarostnou a dlouhotrvající archivaci obchodní dokumentace v lehce dostupném archivu dokumentů. IXOS je vedoucím dodavatelem ECM řešení, která jsou integrovaná do SAP aplikací. Celosvětově více než dva miliony uživatelů využívá IXOS software. Více informací na www.ixos.com

O společnost IXTENT

IXTENT s.r.o. reprezentuje technologii IXOS na středoevropských a východoevropských trzích a je největším dodavatelem archivních systémů, DMS a WCM technologií na trhu ČR a SR. Nabízí služby pro správu elektronických a „papírových“ dokumentů, jejich obsahů (Dokument Management System – DMS, Content Management System – CMS, Enterprise Content Management – ECM), technologie inteligentního optického rozeznávání textu z papírových předloh a jejich digitalizací (OCR/ICR), archivací dat a dokumentů v prostředí Internetu a podnikových informačních systémů, poradenské služby spojené se zaváděním těchto systémů a realizací komplexních dodávek řešení.
Více informací o IXTENT najdete na www.ixtent.com.