Z nejnovějších průzkumů renomované společnosti Gartner vyplývá, že OpenText opět patří mezi vůdce trhu v magickém čtverci ECM. A to již potřinácté v řadě. IXTENT zároveň oznamuje změnu partnerské úrovně u společnosti OpenText na Gold a stává se tak dodavatelem s nejvyšší partnerskou úrovní v celém regionu.

Systém OpenText byl již potřinácté za sebou zařazen v magickém čtverci fy GartnerTM mezi vůdčí firmy v oboru ECM. Být zvolen každý rok uznávaným lídrem v tomto oboru, to není v rychle se měnícím softwarovém odvětví zrovna snadnou záležitostí.

Nové trendy se objevují a zase mizí, modernější technologie nahrazují dosavadní stálice, časem se mění způsoby podnikání, ba i postoje a přístupy koncových uživatelů, klíčové jsou tak hlavně dlouhodobé strategické investice do výzkumu a vývoje softwarových řešení stejně jako vizionářský přístup.

Letošní výsledky magického čtverce ECM společnosti Gartner jsou pro OpenText obzvláště hodnotné vzhledem k tomu, že se proces přísného vyhodnocování soustředil na schopnost realizace a komplexnost vize vtělené do nového produktu OpenTextTM Content Suite 16. Je zjevné, že OpenText cílí skvěle svou novou generací řešení ECM, která splňuje potřeby pro realizaci strategie maximální digitalizace společností.

Společnost IXTENT zároveň oznamuje zvýšení úrovně partnerství se společností OpenText na úroveň Gold, čímž se stává lokálně nejvýše hodnoceným partnerem a potvrzuje tak pozici hlavního, inovativního a úspěšného dodavatele řešení na platformě OpenText v regionu střední a východní Evropy.

Kombinace technologie OpenText a dodavatele IXTENT dává zákazníkům jistotu správné volby a ochrany provedených investic.

Pro více informací k výsledkům průzkumu klikněte zde.