Letošní rok je společnost IXTENT partnerem konferencí SAP Forum pořádaných v České republice i na Slovensku. Rádi bychom vás tímto na obě konference srdečně pozvali.

SAP Forum, Česká republika

Také v letošním roce nabídne SAP Forum setkání na dvou vzájemně propojených konferencích:

SAP FORUM

  • Termín: 1. 6. 2016
  • Místo: Forum Karlín, Praha

SAP FORUM – PROFESSIONAL DAY

  • Termín: 8. září 2016
  • Místo: Clarion Congress Hotel, Praha

Digitální transformace mění pravidla a ovlivňuje nejen jednotlivé elementy vašeho podnikání, ale i celá průmyslová odvětví. Přijďte se seznámit se světovými trendy i konkrétními zkušenostmi z českého prostředí v podání uznávaných osobností a expertů.

Zúčastněte se tradiční konference SAP Forum a vydejte se společně s námi na cestu do digitální budoucnosti, kde je vše propojeno se vším!

Více informací o konferenci SAP Forum 2016 naleznete na stránkách konference.

SAP Forum, Bratislava

  • Termín: 26. – 27. 5. 2016
  • Místo: X-BIONIC HOTEL, Šamorín

Konferencia SAP Forum vás spojí s desiatkami ďalších podnikov s jedinečným cieľom: presvedčiť o sile technologických inovácií, ktoré vášmu podniku umožnia pracovať inteligentnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie.

Program podujatia bude venovaný najnovším trendom v oblastiach informačných technológií a digitálnej transformácie v kombinácii so svetom biznisu aj športu. V rámci večerného programu vám doprajeme príjemnú atmosféru a kvalitný kultúrny a kulinársky zážitok.

Viac informácií o konferencii SAP Forum 2016 nájdete na stránkach konferencie.