IXTENT dnes oznámil dokončení důležité etapy projektu implementace řešení pro správu digitálních dokumentů na vedoucí světové platformě Open Text v pojišťovací makléřské společnosti RESPECT, a.s.

Společnost RESPECT tak učinila významný krok směrem k elektronizaci veškeré agendy související s pracovními procesy organizace, jako jsou likvidace pojistných událostí, sjednávání a správa pojistných smluv, finanční, personální a další provozní činnosti. Celé řešení zahrnuje i integraci na původní systémy, kterými jsou ERP systém KARAT, extranetová klientská aplikace ONLINE.RESPECT či Microsoft Exchange tak, aby bylo dosaženo maximální efektivity při práci, sdílení dokumentů a informací, i při využívání HW a SW prostředků napříč celou organizací.

Jak řekl provozní a technický ředitel RESPECT, pan Ing. Michal Truxa, bude nyní používání systému v praxi provázet pečlivé sledování skutečných přínosů z nasazení a jejich porovnání s původními záměry a hlavními cíli projektu.

V následujících etapách projektu budou zprovozněny interní skenovací linky na centrále a všech pobočkách, dokončena elektronizace klíčových procesů a implementována další vybraná workflow, tedy například schvalování přijatých faktur, požadavků na objednávky a čerpání dovolených.

Pro více informací kontaktujte:
Roman Knapp
Obchodní ředitel
+420 739 002 530
roman.knapp@ixtent.com

RESPECT, a.s.

RESPECT GROUP je česká a slovenská pojišťovací makléřská skupina společností s téměř 20-ti letou tradicí, která působí především v sektoru pojištění středních a velkých průmyslových a komerčních rizik. Svým obratem, rozsahem a kvalitou poskytovaných služeb se řadí mezi přední makléřské firmy působící v České a Slovenské republice. RESPECT disponuje stabilizovaným týmem 260 pojišťovacích odborníků a specialistů. Je zakládajícím členem Asociace českých a slovenských pojišťovacích makléřů. Zároveň je členem mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů UNiBA a jejím prostřednictvím poskytuje oddělení RESPECT International servis svým klientům na 5 světových kontinentech. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.respect.cz.

IXTENT s.r.o.

IXTENT je přední dodavatel komplexních řešení z oblasti Enterprise Content Management (ECM) ve střední a východní Evropě. Naše řešení přinášejí hodnotu velkým a středně velkým společnostem ze sektoru finančního, telekomunikačního, energetického, státního, farmaceutického, logistického, petrochemického, těžkého průmyslu ale i dalších oborů ekonomiky. Jako technologicky nezávislý implementační partner s více než desetiletými zkušenostmi se soustřeďujeme na pomoc společnostem maximalizovat návratnost investic vložených do zvolených technologií prostřednictvím vybudování řešení, která chrání znalosti organizace obsažené v dokumentech, procesech, digitálních médiích, záznamech, datech a dalším podnikovém informačním obsahu. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.ixtent.com.