Vážené dámy, pánové, zákazníci a obchodní partneři,

v poslední době se vedla diskuze o tom, jakou tvář bude mít příští krize a co ji odstartuje. Nyní je odpověď jasná – COVID 19. Je naší povinností podpořit lokální vlády a zbytek populace v boji s virem. Právě hledáte svoji cestu k překlenutí období. Nebude to hned, ale virus porazíme. Oproti minulé hospodářské krizi máme nyní jasné zahájení a konkrétního útočníka. I díky tomu může být vyvedení z krizového stavu zřetelně ohraničené a výrazně rychlejší, než v případně poslední krize.

Chtěli bychom vás ujistit, že IXTENT bude po celou dobu stát za svými zákazníky a partnery.

Více o chodu a zajištění provozu:

  • S dostatečným předstihem před oficiálními opatřeními jsme učinili rozhodnutí o odchodu celé společnosti na home office a provozu společnosti virtuálně.
  • Jsme na virtuální fungování stavěni a jako mezinárodní společnost i zvyklí, jedná se o běžný standard, nebudeme se nějakou dobu vídat osobně, nýbrž využijeme technologií k zachování udržitelného rozvoje.
  • Servisní služby na podporu klientů fungují zcela normálně.
  • V případě zvláštního režimu „on site“ budeme řešit postupy individuálně tak, abychom zajistili ochranu všech účastníků.
  • Je zjevné, že cestování mimo naše země je omezené. Zahraniční klientelu servisuje pobočka v dané zemi, nebo opět saháme k technologickým prostředkům, které jsou dostatečné a běžným standardem.

Jsme si vědomi, že digitální správa obsahu nabývá v dnešních dnech na zásadní důležitosti. Potvrzujete nám ji osobně a děkujete za implementované technologie, bez kterých si nemůžete krizové fungování vašich společností představit. My naopak děkujeme za podporu, kterou nám tím vyjadřujete.

Abychom zakončili optimisticky:
Blíží se doba, kdy společným a zodpovědným přístupem tento souboj vyhrajeme. I poté nás bude čekat řada omezení a nekomfortu. Důležité je zdraví, zdraví, zdraví a ……pak následně i návrat k funkční ekonomice.

Apeluji tedy prosím na vás všechny, abyste:

  • Tlačili svoji výrobu i nadále dopředu a nutili k tomu i svoje obchodní partnery a zákazníky. Jako side effect vám práce vylepší náladu. Z minulé krize víme, že jednou vypnuté se velice obtížně znovu zapíná. Prosím, nevypínat!
  • Podpořili, po uvolnění vládních opatření, primárně svoji domácí ekonomiku. Globalizaci budeme muset začít vnímat jinak. A chovat se také jinak. Utrácejte nebo investuje, prosím, svoje prostředky lokálně – za radosti doma a od domácích výrobců, dovolené doma a u domácích poskytovatelů, či investice do podnikání apod. primárně od lokálních dodavatelů. Velice tím pomůžete k opětovnému nastartování růstu vaší země. Věřte mi, budeme to potřebovat. Děkuji za spolupráci.

Přeji vám dobrou náladu a pevné nervy na cestě k vítězství.

Vít Svoboda, CEO
IXTENT