9.10. 2019 se v prostorách televizní věže Kamzík v Bratislavě konalo technologické setkání společnosti IXTENT, jehož čestným hostem byl věhlasný ekonom Vladimír Vaňo. Akce se konala za laskavé podpory Velvyslanectví Kanady na Slovensku, rovněž pod záštitou Slovenské obchodní a průmyslové komory.

Setkání zahájil obchodní rada velvyslanectví – pan Milan Haruštiak. Další přivítání hostů zaznělo z úst pana Juraje Majtána, ředitele bratislavské regionální pobočky Slovenské obchodní a průmyslové komory.
Prvním řečníkem byl všemi očekávaný ekonom, komentátor a publicista Vladimír Vaňo. Přednesl výhled hlavních nastávajících rizik a makroekonomických trendů v souvislosti s podnikatelským prostředím.
Na ekonomické téma navázal Jan Vala, Business Value Analyst z kanadské softwarové firmy OpenText, která je jedničkou světového trhu DMS/ECM řešení, a přiblížil hostům, proč je důležité firemní obsah digitalizovat a co jim tato transformace přinese.

Reálné příklady užití Document Management Systému v bankovním a právním sektoru představilo obchodní zastoupení IXTENTu, jenž je jediným zlatým implementačním partnerem OpenTextu v celém regionu CEE.

Inspirativní setkání zakončil několikachodový oběd v panoramatické restauraci TV věže Kamzík tyčící se vysoko nad Bratislavou, který poskytl dostatek prostoru pro navazující debatu a networking.

Hostům děkujeme za hojnou účast, věříme, že načerpali mnoho inspirace pro bezpapírové procesy uvnitř svých firem.

Uvidíme se napřesrok na podobné akci i s Vámi?