22.9. 2019 se v krásných prostorách kanadské ambasády v Praze konalo technologické setkání společnosti IXTENT, jehož čestným hostem byl věhlasný ekonom Vladimír Pikora. Akce se konala za laskavé podpory Velvyslanectví Kanady v České republice, rovněž pod záštitou Kanadské obchodní komory.

Setkání tentokrát zahájil obchodní rada velvyslanectví – Peter Stulken – jelikož nová paní velvyslankyně nebyla ještě oficiálně jmenována. Další přivítání hostů zaznělo z úst Jiřího Krejči, prezidenta Kanadské obchodní komory.

Prvním řečníkem k tématu průmyslu 4.0 byl všemi očekávaný ekonom, komentátor, publicista, spisovatel a makléř Vladimír Pikora, jeho údernou prezentaci posluchači jen hltali, tématu 4. průmyslové revoluce se zhostil s precizností sobě vlastní, přednesl svou prognózu nadcházejících změn v ekonomice, jejich dopady na organizaci práce ve firmách, úskalí, se kterými se bude muset běžný člověk v nejbližších letech potýkat…
Na téma industry 4.0 navázal Martin Vogel, Senior Principal Solution Consultant z kanadské softwarové firmy OpenText, která je jedničkou světového trhu DMS/ECM řešení, a přiblížil hostům proč je důležité firemní obsah digitalizovat a co jim tato transformace přinese.

Reálné příklady užití Document Management Systému v bankovním a právním sektoru představilo obchodní zastoupení IXTENTu, jenž je jediným zlatým implementačním partnerem OpenTextu v celém regionu CEE.

Inspirativní setkání zakončil bohatý raut s ochutnávkou pokrmů země javorového listu, který skýtal příjemnou atmosféru pro navazující debatu a networking.

Hostům děkujeme za hojnou účast, věříme, že načerpali mnoho inspirace pro bezpapírové procesy uvnitř svých firem.

Uvidíme se napřesrok na ambasádě i s Vámi?