Zveme Vás na inspirativní technologické setkání v reprezentativních prostorách kanadské ambasády s čestným hostem Vladimírem Pikorou a ochutnávkou pokrmů země javorového listu…

Na konec září (26. 9. 2019) pro vás připravujeme tradiční podzimní setkání, na kterém můžete načerpat inspirativní podněty pro vaše podnikání. Letos budeme mít tu čest přivítat mezi námi ekonoma, komentátora, publicistu, spisovatele a makléře Vladimíra Pikoru, který vám přiblíží čtvrtou průmyslovou revoluci – současný trend digitalizace a s ní související automatizaci výroby a změny na trhu práce: „V příštích deseti letech proběhnou v ekonomice takové změny, které lidstvo ještě nikdy nezažilo. Nové technologie, roboti, umělá inteligence promění ekonomiku k nepoznání. Nejcitelněji to pocítíme na trhu práce. Mnoho lidí přijde o práci. Mnoho profesí zanikne. Mnoho jiných ale vznikne. Pro mnoho lidí to bude nepříjemné, protože se budou muset změnit. Změnit se budou muset ale i firmy. Změní se procesy, firmy nahradí mnoho lidí technologií. Změní se tím nejen výroba, ale i řízení. Zaměstnanci budou jiní. Bude se více pracovat z domova. Více se bude pracovat v dnes nezvyklý čas. Bude se jinak komunikovat. Ten, kdo zaspí, skončí. Konkurence bude děsivá. Ekonomika pojede ještě rychleji než dnes“, prozradil z připravované přednášky Vladimír Pikora (více v rozhovoru).

Dalším hostem bude Martin Vogel, Senior Principal Solution Consultant z kanadské společnosti OpenText, která produkuje softwarové nástroje pro digitální transformaci firem. Letos pohovoří na téma význam systémů pro správu dokumentů v industry 4.0, proč je nevyhnutelné firmy digitalizovat, jaký je přínos této transformace.

Reálné příklady užití Document Management Systému v bankovním a právním sektoru představí obchodní ředitel společnosti IXTENT (Jiří Jakeš) a manažer obchodu pro Slovensko (Jozef Novota).

Následovat bude pozvání na bohatý raut v kanadském stylu, který umožní dostatečný prostor pro networking.
Akce se koná pod záštitou Velvyslanectví Kanady a Kanadské obchodní komory.

Těšíme se na setkání s vámi.
Tým IXTENT.