Jak mohou organizace najít rovnováhu mezi dostupností a bezpečností svých souborů? Řešení je jednoduché – využitím Bravy! od OpenTextu. Tento nástroj poskytuje přístup k obsahu prakticky ve všech formátech – včetně souborů PDF, dokumentů Microsoft Office, obrazových souborů, výkresů CAD, 3D modelů a dokonce i videoklipů – aniž by bylo možné upravovat nebo stahovat zdrojový soubor. Umožňuje pracovníkům zobrazit obsah, který potřebují, spolupracovat s kolegy či externími subjekty, a to vše v rámci obchodních pravidel, dodržování předpisů o bezpečné práci s interními dokumenty.

Uživatelé mohou přidávat poznámky a spolupracovat pomocí nástrojů pro editaci, kterými produkt Brava! disponuje. Mohou vytvářet nové předávací soubory jako PDF nebo TIFF – zpracovávat citlivé informace v novém souboru – snadno je sdílet s externími příjemci a přidávat své elektronické podpisy.

Přizpůsobitelnost, škálovatelnost a minimální požadavky na školení uživatelů umožňují rychlé nasazení a používání softwaru v jakémkoli podnikovém prostředí. Software vylučuje nutnost instalace nativních aplikací na každé pracovní ploše a je kompatibilní se všemi hlavními webovými prohlížeči, takže funguje na počítačích, PC Mac a většině smartphonů a tabletů.

OpenText Brava! umožňuje:

  • zvýšení provozní efektivity a úsporu nákladů využitím jedné aplikace pro prohlížení a spolupráci na všech dokumentech;
  • rychlejší přezkoumání a schvalování dokumentů, zkracuje časy jejich zpracování, projekty jsou tudíž rychlejší;
  • umožňuje ochranu citlivých informací a splňuje požadavky na zabezpečení dat z hlediska nařízení GDPR.

Příklady z praxe:

Firemní telefonní seznam

  • možnost redigovat citlivé údaje (nástroj pro hromadné začernění telefonních čísel (e-mailů/dat narození) na seznamu zaměstnanců, naopak vybrané kontakty se mohou v souboru nechat (když chceme kolegovi poskytnout jen určité kontakty).

Zdravotnictví – lékařské zprávy

  • možnost editace pomocí skriptů – smazat lze různé údaje pacienta, které nechceme dát třetí straně k dispozici).

Video – práce se systémem

Ukázka upraveného dokumentu:

Brava! je přední univerzální prohlížeč pro řízení podnikového obsahu (ECM), obsahuje robustní sadu funkcí a jistotu bezproblémové integrace do systémů ECM, včetně: OpenText Content Suite, Microsoft SharePoint, OpenText Documentum Webtop a D2 a IBM FileNet a Content Navigator.

Poptejte u nás řešení Brava! ještě dnes, naši konzultanti vám připraví řešení kompatibilní s GDPR právě pro Váš business.