Krátce ze světa Microsoft…

Zrychlení digitální transformace vlivem COVID-19

CEO Microsoftu, Satya Nadella, reportoval aktuální zajímavá čísla týkající se využívání Microsoft Teams v době pandemie. Virová situace velmi urychlila digitální transformaci firem. To, co by se za normálních okolností odehrálo během dvou let, proběhlo v době pandemie během dvou měsíců, Satya doslova řekl: „We’ve seen two years’ worth of digital transformation in two months.“

Z čísel Microsoftu stojí za povšimnutí následující data:

v dubnu Microsoft zaznamenal v jednom dni více než 200 milionů účastníků virtuálních schůzek přes Microsoft Teams;
tyto schůzky vygenerovaly více než 4,1 miliard zápisů z jednání;
Teamsy mají více než 75 milionů aktivních uživatelů denně, dvě třetiny z nich sdílejí, spolupracují nebo interagují se soubory přímo v Teamsech.
Pokud Vás toto téma zajímá podrobněji, více informací se dočtete zde.

IXTENT patří do početné skupiny spokojených uživatelů Microsoft Teams, skrze Teamsy organizuje firemní virtuální meetingy i jednání s klienty. Celá firma přešla do režimu home office ze dne na den bez jakýchkoliv technických problémů. Byla na to připravena skrze nástroje pro sdílení informací a elektronickou práci s dokumenty, jejichž implementací se zabývá již 17. rokem.

Pokud ještě nepracujete plně digitálně, kontaktujte naše obchodní oddělení pro nezávaznou nabídku řešení na míru Vašim potřebám na: sales@ixtent.com.