Unblu

Webová prezentace společnosti je v dnešní době plnohodnotným prodejním nástrojem a často místem úplně prvního setkání potenciálního zákazníka s firmou. Cílem každé firmy je návštěvníka webu zaujmout a poskytnout mu informace, které právě hledá. Pokud se tak nestane, potencionální zákazník odchází ke konkurenci.

Jaké oblasti Vám pomůžeme vyřešit?

Řešení jsme poskytli pro

Co Vám nabízíme

  • Profesionální tým specialistů

  • Mnohaletou zkušenost s dodávkami osvědčených řešení

  • Optimální řešení pro Váš obor

  • Aplikační podporu a servis 24/7

Jakub Humpolec

Jednatel

Fokus. Jsme úzce zaměření na oblast DMS, nerozptylujeme se implementací jiných řešení. Konkurence pošle konzultanta na jiný projekt, když zrovna není v DMS práce, ztrácí kompetenci, naši lidé dělají jenom DMS a zákazníci si toho cení.

Hlavní výhody a funkce řešení Unblu

Díky řešení unblu budete moci komunikovat a sdílet obsah s návštěvníky vašich firemních webových stránek stejně snadno jako při osobní schůzce u vás v kanceláři. Proveďte je napříč webem, pomozte jim při hledání či vyplňování nejrůznějších webových formulářů, zodpovězte jejich dotazy či nasdílejte dodatečné informace a dokumenty. Proměňte návštěvníky vašich firemních internetových stránek na spokojené zákazníky, kteří se k vám budou vždy rádi vracet.

Unblu je možné získat ve dvou verzích:

  • Unblu Business Line – pro malé a středně velké společnosti, které potřebuji zefektivnit komunikaci a prodej prostřednictvím svých webových stránek. Dostupné jako služba v cloudu , bez potřeby složitých integrací a kompatibilní s jakoukoliv webovou stránkou.
  • Unblu Enterprise Line – pro náročné uživatele, kteří potřebují řešení šité na míru jejich požadavkům a potřebám na bezpečnost a dodržování vnitropodnikových či legislativních požadavků. Dostupné jako služba v cloudu či „on premise“ řešení.

Vyberte konkrétní řešení

Související produkty