Hledáte komplexní řešení v oblasti správy obsahu používané stovkami tisíc klientů po celém světě? Preferujete implementačního partnera s největší zkušeností na trhu? Obraťte se na nás.

Jaké oblasti Vám pomůžeme vyřešit?

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Rozsáhlý systém pro vytěžování skenovaných dat a jejich následné zpracování

Přečíst případovou studii

Podobné řešení jsme také poskytli PRO

Co Vám nabízíme

  • Špičkové technologické řešení pro oblast DMS/EIM.

  • Nejvyšší úroveň partnerství – Gold.

  • Největší tým ECM/DMS konzultantů v ČR/SR.

  • Spolehlivou aplikační podporu 24/7.

Jakub Humpolec

Jednatel

Fokus. Jsme úzce zaměření na oblast DMS, nerozptylujeme se implementací jiných řešení. Konkurence pošle konzultanta na jiný projekt, když zrovna není v DMS práce, ztrácí kompetenci, naši lidé dělají jenom DMS a zákazníci si toho cení.

Hlavní výhody a funkce řešení OpenText

OpenText se soustředí výhradně na systémy pro správu obsahu. Nabízí nejkomplexnější krabicová řešení na trhu – ECM/DMS je core business OpenTextu (DMS, Records Management, archiv, Business Intelligence, Workflow, OCR, Output Management, Machine Learning, atd.). Jeho produkty pokrývají všechny dokumentové i procesní agendy v rámci jedné platformy (HR, Contract, Finance, Facility, Project a Knowledge Management, Engineering, Clients Documentation, Procurement, atd.).
Produktové portfolio společnosti Open Text se každoročně umisťuje na předních pozicích v hodnocení nezávislými analytickými společnostmi Gartner a Forrester.
IXTENT pokrývá většinu produktového portfolia OpenText Enterprise Content Management (ECM) solutions.

Vyberte konkrétní řešení

Související produkty