Kariéra

Chceš pracovat pro jedničku na trhu v oblasti digitalizace a správy dokumentů?

Proč pracovat v IXTENTu?

V  IXTENTu kontinuálně budujeme tým profesionálních specialistů, kteří se nebojí čelit výzvám nadnárodních korporací z nejrůznějších zemí světa.

Pracujeme na inovativních projektech, radíme klientům, jaké technologické řešení je pro ně tím nejoptimálnějším. Pokud hledáš perspektivní zaměstnání v trendové IT oblasti, ve kterém zúročíš své zkušenosti, ale zároveň nechceš stagnovat, tak hledáme právě tebe...

koho aktuálně hledáme?
  • Vsázíme na partnerství mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem
  • Financemi a benefity motivujeme k firemní vizi
  • Podporujeme osobní a profesní růst členů týmu
  • Ctíme rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • Zdraví a spokojenost kolegů jsou pro nás důležité
  • Týmový duch vládne celou firmou
  • Ekologie a udržitelnost pro nás nejsou prázdná hesla
  • Pracovat u nás dává smysl

Koho aktuálně hledáme?

Jak u nás probíhá výběrko?

Posoudíme tvůj životopis

Myslíš si, že jsi ten správný člověk do našeho týmu? Pošli nám svůj životopis a my zhodnotíme, jestli tvé schopnosti a zkušenosti dokážeme naplno využít. Odpověď o dalším postupu od nás obdržíš nejpozději do 3 pracovních dní.

Pošli ukázku své práce

Součástí výběrka na některé pozice (např. Developer) je zaslání ukázky tvé práce. Zajímá nás, co umíš a jaké zkušenosti máš za sebou.

Online setkání

Zaujal/a jsi nás a chceme se o tobě dozvědět více. Proto si zavoláme nebo se potkáme na krátké online schůzce a probereme trochu konkrétněji vzájemná očekávání, případně naplánujeme osobní setkání s budoucím vedoucím tvého týmu.

Dotazník osobnosti a pracovních zkušeností

Kolegy do týmu si vybíráme s největší pečlivostí. Klademe důraz na společné hodnoty, cíle, ale i osobní nastavení. Pošleme ti proto k vyplnění dva online dotazníky – jeden zaměřený na tvoji osobnost a druhý na dosavadní pracovní zkušenosti.

Osobní setkání s team headem

Potkáš se osobně s team headem a proberete všechny detaily pracovní pozice, na kterou se hlásíš. Čeká tě také krátký testík – zajímá nás, jaký máš rozhled v oblasti IT a jak nad prací přemýšlíš.

Osobní setkání s vedoucím oddělení

Na druhém setkání poznáš dalšího člena našeho týmu. Provedeme tě po našich kancelářích, ukážeme ti, kde bude tvůj pracovní stůl.

Podpis smlouvy

Chceme tě do týmu. Posíláme nabídku a začínáme plánovat tvůj nástup.

Kdo budou Tví kolegové a kde budeš pracovat?

Rozhovory