Akce & Webináře

Přihlaste se na semináře a webináře pořádané společností IXTENT. Získáte tak možnost seznámit se s nabízenými řešeními, produkty a novými technologiemi, které Vám pomohou zefektivnit Vaše interní a obchodní procesy. V neposlední řadě jsou i místem setkání a výměny zkušeností uživatelů ze všech segmentů trhu, a to nejen z České a Slovenské republiky.

Plánované akce

Pozvánka na pražské společenské setkání

Termín: 10.10.2018 Čas: 8:30 Místo konání: Kanadská ambasáda, Ve Struhách 95/2, Praha 6

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom vás co nejsrdečněji pozvali na tradiční podzimní společenské setkání, které se bude konat v dopoledních hodinách 10. 10. 2018 na Kanadské ambasádě v Praze.

Více informací a registrace

Pozvánka na webinář - inovativní nadstavba OpenText Content Suite

Termín: 28.08.2018 Čas: 9:30 Místo konání: On-line

Jsou pro vás integrační možnosti OpenText Content Suite nedostatečné? Vyvinuli jsme pro vás široce konfigurovatelnou nadstavbu! Seznamte se se Smart Document Flow!

Více informací a registrace

Pozvánka na webinář - redigování citlivých údajů v dokumentech

Termín: 07.08.2018 Čas: 10:00 Místo konání: on-line

Hledáte sofistikovaný nástroj pro redigování citlivých údajů v dokumentech, který splňuje požadavky GDPR? Seznamte se s OpenText Brava! Tato aplikace Vám navíc umožní snadné prohlížení, sdílení, schvalování a přezkoumávání souborů pro zvýšení provozní efektivity a úsporu nákladů.

Více informací a registrace

Digitální revoluce v novém prostředí OpenText

Termín: Čas: Místo konání: Přizpůsobíme se Vašim možnostem

Chcete si nechat předvést nové, moderní a uživatelsky velmi přívětivé prostředí OpenText Content Suite? Zaregistrujte se …a zbytek nechejte na nás!

Více informací a registrace