Společnost Microsoft oznámila novou strategii a produkt pro on-premise SharePoint.

Společnost Microsoft představila SharePoint Server Subscription Edition (SPSE), což bude nejnovější verze on-premise SharePointu, která nahradí současný SharePoint Server 2019. S tímto produktem se mění i strategie týkající se on-premise verzí SharePointu – SPSE bude fungovat na podobných principech jako cloudový SharePoint Online a bude průběžně aktualizován na nejnovější verzi. Končí tak éra on-premise upgradů na novější SharePointy, které byly vydávány každé tři roky. Na SPSE bude možné přejít buď z SP 2019, nebo přímo z SP 2016 (bez nutnosti procházet SP 2019).

SharePoint

SharePoint od společnosti Microsoftu funguje jako internetový portál a sociální síť pro interní diskuzní skupiny, týmové webové stránky a blogy. Kromě toho se může pochlubit svými rozsáhlými funkcemi pro správu dokumentů nebo pro organizaci podnikových procesů.

Co vám nabízí IXTENT

Preferujete řešení pro efektivní správu dokumentů a automatizaci procesů v prostředí Microsoft SharePoint/Office 365 a hledáte zkušeného partnera? Napište nám na sales@ixtent.com a domluvíme se na konzultaci.