IXTENT je stabilní společnost, která neustále roste a buduje tým profesionálních specialistů, kteří se nebojí čelit výzvám nadnárodních korporací, pracovat na inovativních projektech a radit klientům, jaké technologické řešení je pro ně tím nejoptimálnějším.

V nedávné době IXTENT tým posílili:

Bibiana Hlinková – nastoupila v září na pozici Back Office Support a zajišťuje administrativní výpomoc pro oddělení Supportu. Bibiana je studentkou Vysoké školy ekonomické, fakulty Informatiky a statistiky.

Enikő Csatlósová – nastoupila v srpnu na pozici Junior Project Manager a stará se o bezproblémové a včasné nasazení projektů u zákazníků. Před nástupem do IXTENT pracovala řadu let jako Finanční Controller. Hlídání rozpočtu a evidence rizik je tedy Enikö silnou stránkou.

Barbora Culková – se do IXTENT vrátila v září po mateřské dovolené a jako nová HR Managerka má na starosti především nábor, vzdělávání a rozvoj stávajících zaměstnanců a budování employer brandu. Barbora dříve v IXTENT pracovala na pozici Marketing Specialist.

Markéta Matouchová – zastává pozici Marketing Specialist a v její kompetenci jsou veškeré marketingové aktivity spojené s propagaci společnosti IXTENT. Markéta přichází od IT distributora a s oblastí marketingu má bohaté zkušenosti.

Anita Paluříková – nová Accounting Specialist, nastoupila jako náhrada za Lucii Safínovou, která v listopadu odešla na mateřskou dovolenou. Anita bude mít na starosti účetnictví.

David Hořejší – nejnovější přírůstek do IXTENT týmu. Bude zde působit jako Project Manager a stejně jako Enikö bude mít na starosti co nejhladší nasazení projektů u našich zákazníků. David dříve působil ve státní organizaci a měl na starosti správu informačních systému, které nakládají s utajovanými informacemi.