O společnosti GECO

Společnost GECO je největším distributorem a prodejcem tabákových výrobků a loterijních produktů v ČR. Od roku 1991 dodává cigarety, tabák, kuřácké potřeby a loterijní tikety po celé republice. S úspěchem se etablovalo i na Slovensku a v Německu.

Spolupráce IXTENT a GECO

IXTENT realizoval v uplynulých letech pro společnost GECO kompletní HR agendu, což zahrnuje Document Management System pro HR scénáře, integraci na SAP HR, spisovou službu, správu smluv, biometrické podepisování dokumentů… Toto inovativní řešení nahradilo starý systém Elanor, kde si HR pracovníci tiskli veškeré dokumenty, fyzicky je podepisovali, poté skenovali a ukládali na disk bez jakéhokoli zabezpečení a integrace.

Aktuální projekt

V březnu 2019 započal další plánovaný projekt – upgrade archivního serveru. Aktualizaci softwaru doporučil IXTENT z důvodu konce podpory produktu na straně výrobce (kanadské firmy OpenText, světového lídra v oblasti systémů pro elektronickou správu dokumentů dle analýzy společnosti Forrester). Projekt byl úspěšně dokončen v červnu, místo zastaralé verze 10.5 používá nyní GECO novou řadu 16.2. V současné době probíhá roll out DMS systému a biometrického podepisování dokumentů do další země, po úspěšné implementaci v Čechách oslovilo GECO IXTENT pro rozšíření stejného řešení na Slovensko. Tímto projektem spolupráce GECO s IXTENT rozhodně nekončí, v budoucnu je plánovaný upgrade Content Serveru na verzi 16.8.