V regionu CEE jsme jediný partner, který této úrovně opakovaně dosáhl.

Společnost IXTENT je partnerem OpenText již od roku 2004. V regionu CEE s přesahem do DACH si držíme silnou pozici již několik let.

Partnerství se týká kategorií RESELLER a SUPPORT v oblastech Enterprise Content Management, Business Process Management a Customer Experience Management. Znamená to nejenom schopnost řešení na platformě OpenText dodat, ale i dlouhodobě podporovat a rozvíjet.

Status „Gold Partner“ zaručuje svým zákazníkům kvalitu dodávaných služeb, nejvyšší kvalifikaci svých konzultantů, a především projektové zkušenosti. Společnost IXTENT je v rámci České a Slovenské republiky jediným partnerem OpenText na Gold úrovni.

Kvalitu produktů OpenText dokazuje i Gartner či Forrester, podle nějž je OpenText dlouhodobým lídrem v oblasti Enterprise Content Management. OpenText je největší světový nezávislý dodavatel řešení správy podnikového obsahu. Jeho řešení jsou určena pro správu informací a vyhovují všem obchodním a oborovým požadavkům v největších světových společnostech.

O možnostech, které OpenText nabízí si můžete pohovořit s našimi obchodníky. Stačí jen napsat na sales@ixtent.com a domluvit si schůzku.