Vydali jsme novou verzi produktu ISDS Connector

Česká pošta provozuje Informační systém datových schránek (ISDS), který umožňuje komunikaci mezi orgány veřejné moci a právnickými i fyzickými osobami. Tato komunikace probíhá prostřednictvím datových zpráv. Ty jsou v systému ISDS uchovávány po dobu 90 dnů.

Společnostem často nevyhovují základní funkce ISDS a chtějí stahovat zprávy do svých interních systémů. A to právě umožňuje produkt IXTENT ISDS Connector, který zprostředkovává integraci mezi ISDS a interním systémem společnosti. Tento produkt není implementován specificky pro jeden konkrétní systém, ale pomocí takzvaných „providerů“ může komunikovat s jakýmkoli systémem, pro který je implementován provider.

Co je IXTENT ISDS Connector

Řešení IXTENT ISDS Connector umožňuje vyhovět rozličným potřebám na práci s datovými zprávami prakticky všech organizací v rámci České republiky. Jedná se o univerzální a nezávislé serverové řešení, které dokáže propojit systém Datových schránek České pošty s firemními aplikacemi pro práci s datovými zprávami. Uživatelé se tak již nemusí přihlašovat do ISDS a manuálně stahovat či odesílat datové zprávy, nebo je zpracovávat mimo firemní systém.

Zásadně nová verze

A protože svět se neustále hýbe kupředu a zájem o naše řešení stoupá, během uplynulých více jak 5 let jsme tvrdě pracovali na jeho vylepšení. Řešení bylo kompletně přepsáno pro podporu nové, robustnější architektury, která nyní umožní flexibilnější řešení problémů a agilnější rozvoj řešení do budoucna. Verze 5, kterou jsme vydali, je tak plnohodnotným upgradem, který začíná novou éru tohoto produktu.

V aktuální verzi 5.1 přináší ISDS Connector navíc mnoho nových funkcí, jako jsou například:

  • podpora přihlašování do ISDS pomocí uživatelského certifikátu či certifikátu hostované spisové služby,
  • podpora XSLT až do verze 3.0,
  • možnost definice vlastního klíče pro šifrování hesel,
  • generátor státních svátků pro výjimky naplánovaného stahování a odesílání,
  • a mnoho jiných.

Všechny komponenty třetích stran byly aktualizovány na nejnovější verze a webová administrace se dočkala významného faceliftu.

Produkt IXTENT ISDS Connector je úspěšným produktem, který slouží zákazníkům jako je Modrá pyramida, Rossmann, Pražská teplárenská, PPF, Philip Morris International, DB Schenker a mnoha dalším.

Zajímá vás toto řešení? Chcete vyřešit, jak efektivněji pracovat se zprávami z datových schránek? Neváhejte kontaktovat náš tým na e-mailu: sales@ixtent.com.