V době přechodného období pro migraci do systému SAP HANA nabízí společnost IXTENT profesionální služby a poradenství v nákladném a riskantním procesu plánování a přesouvání důležitých dat do nového prostředí SAP.

V dnešní době moderní firmy migrují stávající podnikovou páteř SAP do databáze SAP HANA. Neexistují žádné pochybnosti o tom, že SAP HANA mění hru tím, jak společnosti ukládají a zpracovávají data, transakce a dokumenty. Je to velmi moderní a inovativní technologie; není to však levné.

Čím více dat zpracujete a uložíte, tím nákladnější může být přechod SAP HANA a celkové TCO. Do dnešního dne měly společnosti docela uvolněný přístup a scénáře pro archivaci informací, zatímco disky a úložiště každý den zlevňovaly. S migrací SAP HANA to již není pravda.

Bez prokázaných, plánovaných a ověřených scénářů archivace mohou společnosti čelit obrovským nákladům na provoz a ukládání nekritických historických dat umístěných do systému SAP HANA.

Se společností IXTENT a jejich profesionálními službami podporujícími archivaci SAP skrz přístup k dokumentům na platformě OpenText můžete ušetřit čas a peníze při nahrazení páteře SAP databází ORACLE, DB2 nebo Microsoft. Poradíme Vám, jak postupovat při archivaci dat; analyzovat databázi pro nejrychleji rostoucí objemy, konfigurovat nejrelevantnější objekty pro archivaci. Pomohli jsme již mnoha společnostem v tomto kritickém procesu.

Jsme schopni přinést odborné znalosti a zkušenosti středním a velkým společnostem během migrace nebo brzy po ní. Eliminujeme nutnost archivace papíru, snižujeme náklady na zařízení a snižujeme provozní a compliance rizika.