Digitalizace a automatizace firemních procesů umožňuje více se zaměřit na efektivitu. Seznámíme Vás s možnostmi, které společnost IXTENT nabízí a s jakými oblastmi digitalizace Vám může pomoci. Představíme nástroje k propojování systémů DMS a ERP, prostředek pro přechod od ručního zpracování příchozích faktur směrem k automatizovanému řešení a mluvit budeme i o možnostech od Google Cloud.

Seminářem Vás provedou kolegové z IXTENT, Jiří Jakeš, Sales Director, Jakub Demovič, Account Manager a Štěpán Švec, Account Manager. Úvodního tématu se ujmou pánové Vladimír Kyša, Google Cloud Corporate Account Manager a Max Luft, Google Cloud Public Sector Lead CZ, SK & HU. A jako speciální host se do diskuze zapojí pan Rafal Laba, Sales Director Eastern Europe OpenText.

Středa 8. června 2022

Technologický seminář se uskuteční již tradičně v reprezentativních prostorách Kanadské ambasády v Praze, Ve Struhách 95/2, Praha 6.

Harmonogram:

8:30 – 9:00 Registrace a Welcome drink

9:00 – 9:15 Přivítání účastníků velvyslankyní Kanady Ayeshy Patricie Rekhi a majitelem společnosti IXTENT Vítem Svobodou.

9:15 – 9:35 Výhody digitální firmy & bezpapírová kancelář

Aktuální doba umožňuje zaměstnancům flexibilně měnit způsoby a místo práce. V tomto moderním pojetí práce, je však potřeba se více zaměřit na efektivitu a umožnit práci odkudkoliv, a přitom mít vše stále aktuální a dostupné. Seznámíme Vás s možnostmi, které společnost IXTENT nabízí a s jakými oblastmi digitalizace může pomoci zajistit potřeby zákazníka.

9:35 – 10:05 Google Cloud, Váš inovační partner na cestě k plné digitalizaci

Jak využít Google Cloud k transformaci a růstu firmy. Jak získat konkurenční výhodu a jak zajistit maximální dostupnost aplikací a systémů při udržení nákladů.

10:05 – 10:30 Automatizace/Digitalizace procesů Procure to pay a Order to cash v SAP, aneb digitalizací a strojovým vytěžováním dat z faktur to pouze začíná

Řada účetních oddělení zpracovává větší množství finančních dokladů „postaru“ manuálně. Účetní a další role, tak více než 50 % svého času tráví neproduktivní nudnou administrativou spojenou se zpracováním finančních dokladů, místo aby měli čas na práci s vyšší přidanou hodnotou. Při manuálním zpracování dochází k řadě chyb a procesy trvají neúnosně dlouho, jsou neprůhledné a těžko měřitelné.

Cílem prezentace je představit, jak můžete razantně snížit provozních náklady, zefektivnit klíčové finanční procesy a mít je plně pod kontrolou s využitím řešení SAP Invoice management. 

10:30 – 11:00 Coffee break

11:00 – 11:30 Co je víc než kontent? Kontext! – Systémová integrace DMS s ERP

Strukturovaná firemní data jsou uložena v ERP systémech. Na nestrukturovaná data jsou kladeny odlišné požadavky, a proto je ukládáme do DMS systémů. Tyto dva světy (ERP+DMS) jsou na sebe závislé, protože propojením dat s dokumenty získáváme tolik žádoucí kontext.

Cílem prezentace bude demonstrovat, jak právě integrace mezi různými informačními systémy mohou businessu pomoci při klíčových rozhodnutích. Mimo jiné se dozvíte, jak vypadá moderní DMS, jak vám práce s ním šetří čas a „prokliky“, a v neposlední řadě jak s jeho pomocí můžete utilizovat Vaše investice.

11:30 – 11:45 Prostor pro otázky a diskuzi

11:45 – 13:00 Raut a networking

Registrace:

    Přihlásit na akci

    Pro parkování v okolí ambasády je možné využít parkovacích zón v blízkosti.
    Změna v programu vyhrazena.