Témata AI, digitalizace, automatizace a paperless byli obsahem semináře, který jsme díky paní velvyslankyni Ayesha Rekhi měli možnost uspořádat v prostorách prvorepublikové vily na Kanadské půdě v Praze.

Účastníci si užívali inspirujících a především praktických přednášek, které se odvíjeli od témat technologického pokroku, digitalizace a vytěžování dokumentů a zefektivnění práce díky digitalizaci procesů.

Někteří se přišli tzv. nachytřit, někteří inspirovat a dozvědět se jak to s tou digitalizací, automatizací a robotizací vlastně je. Jak se může firma posunout dál, když se vydá cestu digitalizace a stane se bezpapírovou společností.

  • O tom jak důležité je v dnešní dynamické době nezůstávat stát opodál mluvil Jiří Jakeš, Sales Director IXTENT.
  • Jak ušetřit čas i náklady při digitalizaci nejběžnějších dokumentů ve firmě a vytěžováním dat představil Štěpán Švec, Account Manager IXTENT.
  • O tom, jak je důležité nahlížet na digitalizaci z pohledu kontextu a kontentu se rozpovídal Jakub Demovič, Account Manager IXTENT.
  • A v neposlední řadě, téma spojení digitalizace a umělé inteligence představili pánové Bedrich Max Luft a Vladimír Kyša ze společnosti Google Cloud.

Děkujeme partnerům semináře, společnostem OpenText a Google Cloud a Canadian Chamber of Commerce in the Czech Republic.