V této zvláštní době bezprecedentních změn se organizace snaží udržet svou dynamiku. Potřeba efektivního přístupu k informacím, podpora týmové práce, kontinuita procesů a správa věcí veřejných je důležitější než kdy dříve. Technologie OpenText ™, včetně nových cloudových edic (CE) sady OpenText ™ Content Suite a OpenText ™ Extended ECM, jsou navrženy tak, aby tyto problémy vyřešily a pomohly organizacím překonat současnou situaci a být tak silnější a odolnější.

Nejnovější vydání OpenText Content Suite Cloud Edition (CE) 20.2 a OpenText Extended ECM Cloud Edition (CE) 20.2 využívají nativní cloudové technologie, které výrazně zjednodušují nasazení, upgrady a rychlé zavádění nových funkcí. Ačkoli je OpenText CE navržen pro cloud, nadále nabízí zákazníkům výběr, jakým způsobem jej nasadit a spravovat (buď jako konzervativní on-premise řešení nebo v preferovaném inovativním cloudu), OpenText CE může běžet kdekoli.

Co je nového v Content Suite Cloud Edition (CE) 20.2 a Extended ECM Cloud Edition (CE) 20.2?

  • Inteligentní generování dokumentů v uživatelsky přívětivém zobrazení
    (vytvářejte dokumenty pomocí automaticky vyplněných šablon pro zrychlení produktivity! Systém automaticky poskytne výběr relevantních šablon na základě zadaných pravidel a personalizovaného prostředí uživatele, dále vytvoří dokumenty ve správné složce s příslušnou klasifikací)
  • Vylepšení interaktivní konfigurace vstupní stránky Smart View (ta umožňuje uživatelům skrýt a zobrazit widgety, změnit pořadí widgetů, přidat skupiny zástupců pro rychlejší práci v pracovním prostředí uživatelského rozhraní)
  • Propojení s inteligentním scanováním (kombinací Extended ECM s OpenText ™ Core Capture nebo OpenText ™ Intelligent Capture je možné automaticky ukládat příchozí dokumenty na správné místo v pracovním prostoru, pro ještě efektivnější správu informací mezi koncovými body).
  • Zachycení a archivace týmových chatů (záznamy chatů z Microsoft Teams je možné ukládat do pracovního prostoru Extended ECM, je možné spravovat i životní cyklus týmů udržováním historie spolupráce, členství připojených týmů Microsoft Teams lze mapovat a ovládat přímo z hlavní aplikace OpenText Extended ECM pro SAP).

Obrázek 1: Vytváření dokumentů pomocí automatizovaných šablon

Obrázek 2: Personalizace vstupní stránky

Více informací

Potřebuje poradit? Máte zájem o nezávaznou konzultaci tohoto řešení pro Vaši společnost? Kontaktujte nás na: sales@ixtent.com