Akce & Webináře

Přihlaste se na semináře a webináře pořádané společností IXTENT. Získáte tak možnost seznámit se s nabízenými řešeními, produkty a novými technologiemi, které Vám pomohou zefektivnit Vaše interní a obchodní procesy. V neposlední řadě jsou i místem setkání a výměny zkušeností uživatelů ze všech segmentů trhu, a to nejen z České a Slovenské republiky.

Plánované akce

Vy si ještě ve firmě stále předáváte papírové dokumenty?!

Termín: 14.09.2017 Čas: 8:30 Místo konání: Kanadská ambasáda, Ve Struhách 95/2, Praha 6

Jestli u Vás ve firmě ještě kolují papírové dokumenty, jak pak chcete naplnit nejnovější požadavky legislativy a uspět na trhu v době digitální transformace a automatizace práce?

Více informací a registrace

Legislativní revoluce v zacházení s informačním obsahem

Termín: 12.09.2017 Čas: 13:30 Místo konání: WEBINÁŘ

Od 25. 5. 2018 bude platit nová legislativa EU, která výrazně zvýší požadavky na ochranu osobních dat občanů a povinnosti institucí a firem tato data chránit. Tyto důležité změny v celoevropské legislativě (nařízení GDPR – General Data Protection Regulation) se významnou měrou dotknou i práce s dokumenty a ochrany informací v nich obsažených.

Více informací a registrace

Digitální revoluce v novém prostředí OpenText

Termín: Čas: Místo konání: Přizpůsobíme se Vašim preferencím a možnostem

Chcete si nechat předvést nové, moderní a uživatelsky velmi přívětivé prostředí OpenText Content Suite? Zaregistrujte se …a zbytek nechejte na nás!

Více informací a registrace

Chcete získávat novinky?